Kristina Rudell

Ekonomi

+46303-12828

+46708742931

kristina@rudell.se

Björn Rudell

Säljare

+46303-12828

+46703742920

bjorn@rudell.se

Anders Rudell

Säljare

+46303-12828

+46703742910

anders@rudell.se

Annelie Rudell

Säljare

+46303-12828

+46703742975

annelie@rudell.se

Erik Rudell

Arbetsledare

+46303-12828

+46703742750

erik@rudell.se

Johan Rudell

Arbetsledare

+46303-12828

+46733742940

johan@rudell.se

Fredrik Rudell

Lagerchef

+46303-12828

+46703742915

fredrik@rudell.se

 

Linda Carlsson

Säljare

+46303-12828

+46703742959

linda@rudell.se

Timo Palosaar

Lager

Marcus Lindblad

Montör

Johan Lundström

Montör

Johan Stjernström

Montör

Axel Arsenius

Montör

Följ våra dagar på Instagram

Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss!
Ring, mejla eller besök oss på:

Rudells lagerinredningar AB
Signalgatan 18
44240 KUNGÄLV

Tel: 030312828
 

Öppettider:

Alla vardag 7-16

Lunchstängt 11-12

Röda dagar och helger är det stängt.

Kontakta oss via mail





Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.